Posadzka w garażu – ułatwieniem i udogodnieniem

Posadzka epoksydowa jest trwała i wytrzymała mechaniczne, dlatego warto zamontować ją w garażu. Przede wszystkim spełni swoje oczekiwania pod względem utrzymania czystości. Spowoduje, że garaż stanie się czysty, optycznie powiększony oraz zagości w nim wiele miejsca na narzędzia i sprzęty.

 

Łatwe w utrzymaniu i niezwykle wytrzymałe posadzki epoksydowe znalazły swoje miejsce w garażach. Są bezpieczne i cieszą się zgodnością z międzynarodowymi normami. Ponadto cechą ważną i bardzo niezbędną jest odporność na ścieranie oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a jak wiadomo, garaż jest miejscem, w którym w każdej chwili może dojść do zabrudzeń, nawet bardzo poważnych. Z takiej podłogi szybciej zmyjesz zanieczyszczenie, a przy okazji nie straci swojej naturalnej barwy i ładnego gładkiego wyglądu.

 

Posadzka epoksydowa nie tylko jest trwała i odporna, ale przede wszystkim wygląda estetycznie w garażu oraz daje efektowny wystrój takim pomieszczeniom. Powierzchnia jest gładka, błyszcząca bądź matowa, więc czegóż chcieć więcej! Garaż przecież także może być miejscem eleganckim. Do niedawna taka posadzka znajdowała się zazwyczaj tylko na halach produkcyjnych. Dzisiaj wyborem stoją różne kolory posadzki epoksydowej oraz szeroka gama wzornictwa.

 

Dzisiaj zakłada się ją nie tylko w garażu, ale także nowym trendem stało się zakładanie takiej posadzki w domu. Posadzka epoksydowa jest dzisiaj najpopularniejszym rodzajem posadzki wykonywanej w miejscach narażonych na działanie promieniowania słonecznego, a także niektórych szkodliwych czynników zewnętrznych. Jest odporna na wysokie obciążanie. W garażu zakłada się ją nieczęsto, rezygnując z posadzki na rzecz betonu czy kostki brukowej.

 

Posadzka jest pierwszym ogniwem, który zaszczepia w garażu ład i porządek. Gładka posadzka, łatwa w utrzymaniu czystości, z pewnością jest wzorem do zachowania porządku na regałach garażowych. Jakiś element musi zachęcać drugi do pięknego wyglądu w garażu, który jest przecież zazwyczaj wizytówką domu, bądź niekiedy nawet stanowi jego całość.

 

Artykuł napisany dzięki Castorama.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *